Provozujete inzerci a chcete, aby se inzeráty od vás objevovaly i tady ?
Napište nám.
Napište nám.
Bazar
Inzerce je zdarma a bez omezení. Inzerovat můžete zboží i služby. Připojit můžete i několik fotek. Jedinou podmínkou je vztah inzerátu ke čtyřkolkám a k nim navazujícím službám.
Naposledy hledané
: kingwell 300cc 4x4
: montaz pasy kimpex
: bugy
: xquad hardworker
: atv bashan 250
: kawasaki kfx700
: yamaha yfm 250
Inzeráty
20.7. 14:53
Pioneer XF250 atv -2B za 49000 Kč - novinka
Objem: 250 ccm. Vyrobeno: 2008. Výkon: 19.0 kW. Najeto: 2500 km. Pioneer 250cc , r.v. 2008, STK 2012. Odolná pracovní čtyřkolka do lesa na práci, nebo velkým klukům na hraní. Jednoválec, vodní + olejový chladič, 4taktní motor, výkon 19PS, zapalování C. D.I., startování elektrostartérem, spojka automatická typu C. V.T. REDUKCE H + L (želva/zajíc) zpátečka, tažné zařízení, ramena dvojitá, typu A z oceli, brzdy: zadní - jednopístková, hydraulická - centrální kotouč s chlazením, přední hydraulická na každé kolo. Pneumatiky přední 22- 7 10", zadní 22- 10 10", max. rychlost 88Km/h (udávané výrobcem), celková hmotnost 392Kg, suchá váha 236Kg, převod kardanem, rozměry 1910 x 1050 x 1140mm
Ověřená a odolná čtyřkolka, která vás nenechá v žádném terénu. Velmi dobrý stav.
více na tipmoto.cz7.7. 22:59
Access Motor DDR 50 za 39900 Kč - novinka
Objem: 50 ccm. Nový motocykl.Propracovaná juniorská čtyřkolka pro hobby i racingové využití.
Chcete, aby vaše ratolest s vámi závodila na čtyřkolkách? Dětské čtyřkolky na současném trhu jsou většinou dělané jen na naučení základních návyků, tím jejich možnosti končí. ACCESS Devil race DRR 50 je však dětská čtyřkolka, která toho umí víc. Nejen že jako ostatní dětské čtyřkolky naučí dítě základním návykům, ale navíc se nerozsype, když jí potomek protáhne po motokrosové dráze. Tahle padesátka je totiž na závodní trať přímo dělaná. To znamená, že má nízké těžiště, široký rozchod kol a bezproblémové ovládání. Pohání jí dvoudobý vzduchem chlazený jednoválec o jehož mazání se nemusíte starat, je automatické stejně jako variátorová převodovka. ACCESS Devil race DRR 50 je dělaný pro skutečné závodní nasazení. Padesátku ubrzdí vpředu bubnové brzdy, vždyť váží pouhých 136 kg, ale vzadu je hydraulický kotouč. Čtyřkolky Access Motor DRR jsou absolutními leadery seriálu závodů OFF-ROAD Maraton 2009 v dětských kategoriiích. Zároveň za sebou zanechali nesmazatelnou stopu i v kategoriích Junior, kde se díky kvalitní technice oproti konkurenci, smazávali i výrazné věkové rozdíly. Pro výběr tohoto modelu pro závodní účely hovoří i ohromná obliba v zámoří (USA), kde tyto stroje poráží vše co se jim v její kategorii postaví do cesty! Veliká výhoda čtyřkolky ACCESS DRR je především v dostupnosti velkého množství racingových doplňků od světoznámích firem, kterými se dá DRR upravit pro vrcholové závodní účely. Tyto doplňky mají samozřejmě velký smysl i pro běžné Hobby ježdění, především delší vyjížďky v členitějším terénu, kde zvyšují zážitek z jízdy a účinně snižují únavu, jak jezdce tak i konstrukce samotného stroje.
více na tipmoto.cz15.6. 17:55
Access Motor DRR100 za 59900 Kč - novinka
Objem: 100 ccm. Vyrobeno: 2010. K DDR100 příslušenství v hodnotě 3000kč od nás ZDARMA
Výbava: Špičková juniorská racingová čtyřkolka nejen pro závodníky. Jestli je ACCESS Devil race DRR 50 hodná a bezproblémová čtyřkolka, pak ACCESS DRR 100 race je nekompromisně natrimovaný pro dětské závodění. Kromě závodních nutností jako silný, kapalinou chlaze
více na tipmoto.cz27.5. 18:00
atv HARDWORKER 250cc za 38999 Kč - novinka
Objem: 250 ccm. Nový motocykl.Výkon: 11.0 kW. Najeto: 950 km. Prodám předváděcí model čtřykolky 250cc , motor honda, černá barva, letní pneu, nepoškozená, top stav
Homologace pro dvě osoby!!Silný, robusní a legendární jednoválcový motor 250 ccm s vodním chlazením, sportovně nastavený podvozek se vpředu separátně zavěšenými koly, speciálně, pro tuto čtyřkolku nastavená převodovka a agresivní závodní optikou, přispívají k tomu, že je Tuning Motor Sport jeden z nejlepších čtyřkolek ve své třídě. Současně je tato čtyřkolka lehce ovladatelná.
Díky výhodným přednostem pro řidiče jako jsou lehce ovladatelné řízení a řazení. Zvýšené pozice řídítek a sedadla, umožňující více místa pro nohy, zvyšují pozitivně ergonomiku
více na tipmoto.cz
Objem: 500 ccm. Vyrobeno: 2009. Najeto: 2200 km. Čtyřkolky Jičín = AUTORIZOVANÝ PRODEJ značek Can-Am, Journeyman, SMC, Dinli, Pongratz, Akumoto PLNÁ ZÁRUKA VÝROBCE!!!
NERISKUJTE NÁKUP U NEAUTORIZOVANÝCH PRODEJCŮ!!!
SMC RAM 520RR Racing Edition
Laděný nerezový výfuk originál rozšíření (závodní silniční verze)
AL řidítka PROTAPER
Cena: 135.000,--Kč
Kontakt na majitele: 777 062 865
SMC RAM 520RR Racing Edition
Nižší, širší, stabilnější! To je nová SMC RAM 520RR onroad edition!
S podvozkem přilepeným téměř k zemi, s optimalizovanými nitrogenovými, plně seřiditelnými tlumiči a šířkou čtyřkolky na samé hranici závodních limitů je SMC RAM 520RR Onroad Edition připravena pokořit vše, co se pohybuje na asfaltových cestách!
Technicky vychází "onroad verze" ze svého "offroadového" bratra, včetně použitého originálního japonského motoru SUBARU. Ale na rozdíl od "Offroad" verze bylo vše důležité na stroji optimalizováno a přepracováno pro ostré silniční použití. Chcete nejlepší zážitky na silnici? Jedině s SMC RAM 520RR!
Nejvýraznější změny na stroji se dotkly těchto součástí:
Podvozek je celkově rozšířen a snížen díky použití nové, prodloužené a zesílená zadní osy, rozšířených a přepracovaných přední ramen s jiným uchycením kulových čepů a předních a zadních snížených tlumičů s odlišnou geometrií pružiny.
Ramenní zavěšení předních kol je vyrobené z vysokopevnostního, velmi tuhého duralu. Tím bylo docíleno minimálních neodpružených hmot stroje.
Kotouče brzd jsou tvarované pro vyšší účinnost a lepší odvod nečistot (dle modelu).
Pro optimální pozici jezdce byla použita duralová, snížená řidítka.
Použité silniční pneumatiky Kenda Speed race r jsou spolu s novými duralovými 10" ráfky výbornou volbou pro optimální kontakt s vozovkou.
Pro plné využití rychlostního potenciálu motoru je stroj zpřevodován více do "rychla", než-li RAM 520RR Offroad a dosahuje mimořádných maximálních rychlostí.
Pro milovníky vysokých výkonů a závodní nadšence je k dispozici široká škála výkonových doplňků se který lze stroj přepracovat ve skutečně extrémně výkonný stroj!***
Standardní záruka tohoto stroje je v trvání dvou let a vztahuje se na veškeré vady materiálu, nebo výrobní vady. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradních dílů a technická podpora na území ČR jsou samozřejmé.
Na tento stroj také poskytujeme zvýšenou tříletou záruku a doživotní tovární záruku na kompletní rám stroje. Zaručujeme Vám, že při běžném použití stroje tento klíčový prvek nikdy neselže a nevyskytne se na něm mechanický defekt způsobený výrobní, nebo montážní vadou. Tato jedinečná a vysoce nadstandardní záruka platí pro prvního majitele stroje, nevztahuje se na spotřební materiál a je nepřenosná.
SMC RAM 520RR onroad edition je homologován pro silniční provoz jako dvoumístný stroj pro řidičské oprávnění skupiny B1 (automobil) a disponuje plnou Evropskou i Českou homologací.
**Tažné zařízení, pokud je ke stroji dodáno, je určeno pouze pro mimosilniční použití (nehomologované).
***Každá homologovaná čtyřkolka musí disponovat maximálním výkonem 15 kW. Stroj s motorem plně otevřeným na maximální výkon není určen pro jízdu na silnici a neodpovídá výrobnímu provedení. Za provoz stroje s těmito změnami je zodpovědný výhradně jeho provozovatel
Kapacity:
Benzinová nádrž:
12 litru
Olej motorový:
1,9 litru
Délka:
1763 mm
Šířka:
1265 mm
Výška:
1008 mm
Rozvor:
1280 mm
Výška sedla:
743 mm
Suchá hmotnost:
198 kg
Maximální rychlost:
109 km/h
Maximální rychlost:
150+ km/h (off-road úprava)
Homologace:
Pro 2 osoby
Systém pohonu:
Převodovka:
5 rychlostí + zpátečka
Náhon kol:
řetězem
Přední pneu:
165/70- 10
Zadní pneu:
225/40- 10
Přední ráfky:
10x8
Zadní ráfky:
10x5,5
Brzdový systém:
Brzda přední:
Kotoučová hydraulická
Brzda zadní:
Kotoučová hydraulická
Parkovací brzda:
Ano
Odpružení:
Přední:
Nezávislé odpružení / Plně stavitelné nitrogenové tlumiče
Zadní:
Pevná zadní náprava / Centrální stavitelný tlumič
Motor:
Výrobce motoru:
FUJI Heavy industries (Japonsko)
Typ motoru:
4-taktní jednoválec, DOHC
Výkon motoru:
15 kW
Výkon motoru: (on-road race úprava)
55 HP
Točivý moment: (on-road race úprava)
neudává se
Vrtání x zdvih:
99,2 mm x 64,6 mm
Objem motoru:
499 cm3
Startování:
Elektrickým startérem
Chlazení motoru:
Kapalinou
Mazání:
Se suchou skříní
Karburátor:
Mikuni BSR 42mm
Zapalování:
C. D. I. - elektronické
Svíčka:
NGK DCPR8E x 1
Palivo:
Bezolovnatý benzin 98 Oktanů
více na tipmoto.cz
Objem: 100 ccm. Nový motocykl.cess DRR 100 race , upravená dětská závodní čtyřkolka, absolutní vítěz všech dětských závodů v ČR, ale i USA ( www.drr atv s.com ) motor 100cc … 2T, sportovní klika, sportovní variátor, upravený válec, sportovní zapalování, sportovní karburátor, sportovní výfuk, další upravy jako jsou profi tlumiče FOX SHOX USA, nášlapy XFR USA, tlumič řízení PRECISION USA atd. lze dodělat na zakázku za příplatek, přes 70 prodejních a servisních míst po celé ČR a SR. Cena od 59900,- Kč s DPH. Více na www.aspgroup.cz, nebo Motocentrum Žebrák, Náměstí 13, Žebrák, na dálnici D5 mezi Prahou a Plzní. Tel. 311577222
více na tipmoto.cz12.5. 12:54
Shineray XY 250 ST za 39900 Kč - novinka
21.2. 18:50
čtyřkolka
Kontakt: 737935689
10.2. 22:27
Ostatní Lagos 250 za 46000 Kč - novinka
Objem: 250 ccm. Nový motocykl.POZOR DOPRODEJ POSLEDNÍCH 7KUSŮ VMODRÉ BARVĚ LAGOS 250 ccm, Future design, 250 cm, vodou chlazený čtyřtakt
V Základní výbavě s tunning koly R14 – viz obrázky od června rovněž se zadním přítlačným křídlem.
Super NOVINKA letošního roku – ČTYŘKOLKA s homologací do silničního provozu pro 2 osoby, v plné výbavě a s obrovskými rozměry.
Vodou chlazený 250cc motor s manuální převodovkou má výkon 12,6 kW a max. rychlost cca 90 km/h. CDI, el. startér, 2x přední a jedna zadní kotoučová hydraulická brzda, 14" kola, obrovské rozměry 2200 x 1330 x 960 mm, výška sedadla 660mm, výha 170 kg, nosnost 230 kg.
Výbava:
Luxusní ALU disky kol, silniční – nízkoprofilové pneumatiky, chromované doplňky (řídítka, zrcátka, budíky), 2x sportovní výfuk, nášlapy, pohodlná opěrka
více na tipmoto.cz4.2. 11:17
SMC 520RR ONROAD za 154990 Kč - novinka
Objem: 520 ccm. Nový motocykl.Výkon: 15.0 kW. Ke každému u nás zakoupenému stroji 1. Garanční prohlídka zdarma!
Homologace pro provoz na pozemních komunikacích v ceně!
K zakoupenému stroji na výběr jeden z dárků zdarma
- sada vysílaček Midland PMR G6 XT v hodnotě 1800,- kč
- nebo BT handsfree Albrecht BPA 300 v hodnotě 1412,- kč
- nebo Mini DV kamera v hodnotě 2500,- kč!!!
AKCE: Speciální zimní cenová akce - nyní o 10 tisíc levněji! V ceně ZDARMA duralové disky kol, duralové ochranné nášlapy, nitrogenové tlumiče.
Nižší, širší, stabilnější! To je nová SMC RAM 520RR onroad edition!
S podvozkem přilepeným téměř k zemi, s optimalizovanými nitrogenovými, plně seřiditelnými tlumiči a šířkou čtyřkolky na samé hranici závodních limitů je SMC RAM 520RR Onroad Edition připravena pokořit vše, co se pohybuje na asfaltových cestách!
Technicky vychází "onroad verze" ze svého "offroadového" bratra, včetně použitého originálního japonského motoru SUBARU. Ale na rozdíl od "Offroad" verze bylo vše důležité na stroji optimalizováno a přepracováno pro ostré silniční použití. Chcete nejlepší zážitky na silnici? Jedině s SMC RAM 520RR!
SMC RAM 520RR onroad edition je homologován pro silniční provoz jako dvoumístný stroj pro řidičské oprávnění skupiny B1 (automobil) a disponuje plnou Evropskou i Českou homologací.
Benzinová nádrž: 12 litru
Olej motorový: 1,9 litru
Délka: 1763 mm
Šířka: 1265 mm
Výška: 1008 mm
Rozvor: 1280 mm
Výška sedla: 743 mm
Suchá hmotnost: 198 kg
Maximální rychlost: 109 km/h
Maximální rychlost: 150+ km/h (off-road úprava)
Homologace: Pro 2 osoby
Systém pohonu:
Převodovka: 5 rychlostí + zpátečka
Náhon kol: řetězem
Přední pneu: 165/70- 10
Zadní pneu: 225/40- 10
Přední ráfky: 10x8
Zadní ráfky: 10x5,5
Brzdový systém:
Brzda přední: Kotoučová hydraulická
Brzda zadní: Kotoučová hydraulická
Parkovací brzda: Ano
Odpružení:
Přední: Nezávislé odpružení / Plně stavitelné nitrogenové tlumiče
Zadní: Pevná zadní náprava / Centrální stavitelný tlumič
Motor:
Výrobce motoru: FUJI Heavy industries (Japonsko)
Typ motoru: 4-taktní jednoválec, DOHC
Výkon motoru: 15 kW
Výkon motoru: (on-road race úprava) 55 HP
Točivý moment: (on-road race úprava) neudává se
Vrtání x zdvih: 99,2 mm x 64,6 mm
Objem motoru: 499 cm3
Startování: Elektrickým startérem
Chlazení motoru: Kapalinou
Mazání: Se suchou skříní
Karburátor: Mikuni BSR 42mm
Zapalování: C. D.I. - elektronické
Svíčka: NGK DCPR8E x 1
Palivo: Bezolovnatý benzin 98 Oktanů
více na tipmoto.cz5.1. 11:59
Ostatní LAGOS 250 za 36000 Kč - novinka
Objem: 250 ccm. Nový motocykl.POZOR DOPRODEJ POSLEDNÍCH 7KUSŮ VMODRÉ BARVĚ LAGOS 250 ccm, Future design, 250 cm, vodou chlazený čtyřtakt
V Základní výbavě s tunning koly R14 - viz obrázky od června rovněž se zadním přítlačným křídlem.
Super NOVINKA letošního roku - ČTYŘKOLKA s homologací do silničního provozu pro 2 osoby, v plné výbavě a s obrovskými rozměry.
Vodou chlazený 250cc motor s manuální převodovkou má výkon 12,6 kW a max. rychlost cca 90 km/h. CDI, el. startér, 2x přední a jedna zadní kotoučová hydraulická brzda, 14" kola, obrovské rozměry 2200 x 1330 x 960 mm, výška sedadla 660mm, výha 170 kg, nosnost 230 kg.
Výbava:
Luxusní ALU disky kol, silniční - nízkoprofilové pneumatiky, chromované doplňky (řídítka, zrcátka, budíky), 2x sportovní výfuk, nášlapy, pohodlná opěrka spolujezdce
více na tipmoto.cz22.12. 11:11
Shineray XY 250 STXE A DÁREK za 35900 Kč - novinka
Objem: 250 ccm. Nový motocykl.POZOR AKCE KE KAŽDÉ SPORTOVNÍ ČTYŘKOLCE HELMA A RUKAVICE ZDARMA Nový model: Nová ALU kola, nové ovládání
Velmi pěkně zpracovaná čtyřkolka, výborný poměr výkon/cena.
Technické parametry:
Motor 250 ccm, 4 takt vzduchem chlazený, jednoválec, 4 rychlosti + zpátečka, manuální řazení, elektrické startování, Homologováno pro 2 osoby, SPZ, ALU kola, digitální tachometr, noční podsvícení, blinkry, dálková světla, hmotnost 160 Kg, možné zatížení 160 Kg, nádrž 11,6 litrů
Obsah: 250cc
Výkon: 12,5 kW (17 PS) /7750 rpm
Chlazení: Vzduchem
Kompresní poměr: 9.0: 1
Max. kroutící moment: 15Nm / 5500ot.
Startování: CDI, elektrické
Kapacita nádrže: 11 litrů
Převod: řetězem
Převodovka: Manuál. 4 rychlosti + zpátečka
Olej 1 litr
Max. rychlost: 70 km/h
Suchá váha: 158 kg
Max. zatížení: 327 kg
Přední brzdy: 2x hydr. kotouče
Zadní brzda: 1x hydr. kotouč + parkovací
Baterie: 12V, 7Ah
Úhel náklonu > 20°
Přední kola: 21×7– 10
Zadní kola: 19×9.5– 10
Rozvor: 1160mm
Rozměry: 1690x1110x1130mm
Výška sedadla: 830mm
Max. počet osob: 2
Zámek: řídítek
více na tipmoto.cz11.12. 12:02
TGB 525 4x4 SNIPER za 159990 Kč - novinka
Objem: 500 ccm. Nový motocykl.Výkon: 30.0 kW. Akční nabídka: Alu kola 12´´, špičkové šestiplátnové pneumatiky MAXXIS BIGHORN, kvalitní 3M TGB SNIPER polepy, originální plastové nášlapy, rozšiřovací lemy blatníků race , profesionální blastry, homologované tažné zařízení, panceřované brzdové hadičky, povinná výbava, doprava po celém území ČR ZDARMA!!!
SNIPER je exkluzivní varianta Targetu. Má všechny jeho přednosti, náhon čtyř kol, pružný, čtyřdobý, kapalinou chlazený jednoválec OHC s automatickým variátorem s redukcí, zpátečkou a bržděním motorem. Přední náhon je mechanicky připojitelný spolehlivou manuální páčkou a opět je vybavený diferenciálem s omezenou svorností. Přední dvojitá A-ramena se zdvojenými předními pružicími jednotkami doplňuje zadní, kardanem hnaná tuhá náprava odpérovaná kyvnou vidlicí. Oproti Targetu je Sniper již v základu vybavený velkými, 12 palcovými koly MAXXIS BIGHORN, plastovými nášlapy a atraktivnějšími, rychlejšími" polepy. Kvalita zpracování, výkon, ovladatelnost, výbava a v neposlední řadě i zdařilý design staví tuto čtyřkolku na podstatně vyšší úroveň.
SPZ v ceně, model je homologován pro dvě osoby.
Barevné provedení: bílá, žlutá, černá, oranžová
více na tipmoto.cz5.12. 22:56
Ostatní LYDA 250 za 44900 Kč - novinka
Objem: 250 ccm. Vyrobeno: 2009. Výkon: 11.0 kW. Najeto: 220 km. Zánovní čtyřkolka, ještě nepřihlášená v registru vozidle. (budete 1. majitel) Najeto 220 km na převozní značce, nyní ji musel předchozí majitel kvůli akutní finanční tísni prodat. V ceně je i sada OFF ROAD pneumatik VČETNĚ ráfků v hodnotě 8 000,- Kč, zadní nosič, hliníkové doplňky a tažná koule. Technické údaje: čtyřtaktní 250cc , vodou chlazený, manuální převodovka, pět rychlostí + zpátečka. Homologováno pro 2 osoby (spolujezdec spíše jako nouzovka...).
více na tipmoto.cz3.12. 20:57
Shineray XY 250 ST za 35900 Kč - novinka
Objem: 250 ccm. Nový motocykl.SUPER ČTYŘKOLKY:: ČTYŘKOLKY:: ČTYŘKOLKY - SHINERAY:: Shineray XY 250 STXE, oranžová barva
čtyřkolka Shineray XY 250 STXE - Shineray XY 250 STXE, oranžová barva
zvětšit
více informací
tisk stránky
odeslat známému
44090 Kč 39900 Kč
Sleva: 10%
AKONTACE 10% - 3990,- Kč
SPLÁTKY - 20 x 1995,- Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH 19%
Označení: čtyřkolka Shineray XY 250 STXE
Přidat do košíku:
Čtyřkolka Shineray XY 250 STXE, oranžová barva
Nový model: Nová ALU kola, nové ovládání
Velmi pěkně zpracovaná čtyřkolka, výborný poměr výkon/cena.
Technické parametry:
Motor 250 ccm, 4 takt vzduchem chlazený, jednoválec, 4 rychlosti + zpátečka, manuální řazení, elektrické startování, Homologováno pro 2 osoby, SPZ, ALU kola, digitální tachometr, noční podsvícení, blinkry, dálková světla, hmotnost 160 Kg, možné zatížení 160 Kg, nádrž 11,6 litrů
Obsah: 250cc
Výkon: 12,5 kW (17 PS) /7750 rpm
Chlazení: Vzduchem
Kompresní poměr: 9.0: 1
Max. kroutící moment: 15Nm / 5500ot.
Startování: CDI, elektrické
Kapacita nádrže: 11 litrů
Převod: řetězem
Převodovka: Manuál. 4 rychlosti + zpátečka
Olej 1 litr
Max. rychlost: 70 km/h
Suchá váha: 158 kg
Max. zatížení: 327 kg
Přední brzdy: 2x hydr. kotouče
Zadní brzda: 1x hydr. kotouč + parkovací
Baterie: 12V, 7Ah
Úhel náklonu > 20°
Přední kola: 21×7- 10
Zadní kola: 19×9.5- 10
Rozvor: 1160mm
Rozměry: 1690x1110x1130mm
Výška sedadla: 830mm
Max. počet osob: 2
Zámek: řídítek
více na tipmoto.cz































































